czwartek, 29 października 2009

Rusza Grasz o staż PwC

Rozpoczęto nabór firm i organizacji zainteresowanych udziałem w jubileuszowej XV edycji konkursu „Grasz o staż”.

Organizatorzy konkursu „Grasz o staż”, serdecznie zapraszają wszystkie firmy, instytucje oraz organizacje pozarządowe do ufundowania staży i nagród dodatkowych w jubileuszowej odsłonie konkursu.

Udział w konkursie „Grasz o staż” jest dla firm i instytucji szansą na budowanie i wzmacnianie pozytywnego wizerunku organizacji na rynku pracy. Pracodawcy maja szansę na pozyskanie na praktyki najlepszych studentów i absolwentów wyselekcjonowanych na podstawie określonych przez siebie kryteriów, a jednocześnie prezentują się jako atrakcyjne i etyczne organizacje dbające o rozwój młodych osób wkraczających na rynek pracy w trudnych czasach.

XV edycja konkursu „Grasz o staż” rozpocznie się 1 lutego 2010 roku, wraz z opublikowaniem na stronie internetowej zadań konkursowych, jednak już teraz wszystkie instytucje zainteresowane przyjęciem praktykantów lub ufundowaniem nagród powinny zgłaszać chęć otrzymania szczegółowej oferty współpracy organizatorom konkursu. Aby otrzymać pełną ofertę należy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie grasz.pl

Brak komentarzy: