czwartek, 5 listopada 2009

Employer Branding Blog | Heywood Innovation

Bardzo interesujący blog na temat employment / employer branding australijskiego eksperta Tony Heywood Employer Branding Blog | Heywood Innovation

poniedziałek, 2 listopada 2009

Relacja zdjeciowa z Brett Minchington's Employer Brand Global Tour - Poland October 2009

Zapraszam do obejrzenia relacji zdjęciowej z Employer Brand Global Masterclass i krótkiego pobytu Bretta Minchingtona w Warszawie. Prywatnie Brett to bardzo sympatyczny człowiek, pełen entuzjazmu i rzeczywiście strategicznie myślący o Employer Brandingu. Myślę, że ten piwerszy pobyt w Polsce udowodnił zainteresowanie tematem i pozwoli na organizację kolejnych spotkań z międzynarodowymi ekspertami EB i rozwojem tej dziedziny. Cieszę się, że mogłem podzielić się swoimi doświadczeniami podczas tego eventu z osobami dzielącymi tą samą pasję.
W imieniu swoim i organizatorów - Employer Branding International i CLA, bardzo dziękuję wszystkim parnerom i osobom prezentującym z Polski. Podziękowania dla firm: Pracuj.pl, GoldenLIne.pl HRStandard.pl oraz Personel i Zarządzanie i oczwiście firmy Hewitt Associates. Bardzo dziękuję także wszystkim uczestnikom warsztatu Masterclass w Hotelu Mercure w Warszawie. Oto prezentacja zdjęciowa:

niedziela, 1 listopada 2009

Konkurs wiedzy HR – do wygrania samochód

Wystartował wielki konkurs wiedzy o HR – Top Menedżer HR pod patronatem Altkom Akademii. Na zwycięzcę czeka Seat Ibiza.

Konkurs dedykowany jest do tych, dla których HR to pasja, a na co dzień zarządzają zespołem, interesują się procesami HRM i chcą sprawdzić swoją wiedzę i kompetencje, Można zarejestrować się już dziś na www.personelplus.pl/konkurs i walczyć o cenne nagrody.

Top Menedżer HR pod patronatem Altkom Akademii to największy konkurs skierowany do branży HR w Polsce, to prestiżowy tytuł Top Menedżera HR 2009 i szansa na zdobycie atrakcyjnych nagród (m.in. profesjonalne szkolenie w Wielkiej Brytanii i udział w rocznej Szkole negocjacji). Pierwszy etap to testy wiedzy na platformie online. Dostępne będą 3 edycje testów – sprawdź swoją wiedzę, wypełnij 3 testy i walcz o jak najlepszy wynik, promujący do dalszego etapu.
Szczegóły: www.personelplus.pl/konkurs/s/o_konkursie