środa, 9 lipca 2008

Employer branding a skuteczna rekrutacja

Employer branding a skuteczna rekrutacja - strategie rekrutacji i narzędzia marketingu rekrutacyjnego w świetle doświadczeń polskich i zagranicznych.

Zapraszam na prezentację, która odbędzie się podczas Międzynarodowego Kongresu Kadry, 24 - 27 listopada 2008 Warszawa. Wystąpię wspólnie z Kelly Quirk - ekspertem Hays w zakresie budowy skutecznych międzynarodowych kampanii rekrutacyjnych opartych na wykorzystaniu wizerunku pracodawców i nowoczesnym marketingu personalnym.

Oto streszczenie tematu:

Rekrutacja najlepszych specjalistów stała się ogólnoświatowym wyzwaniem. Celem prezentacji jest przedstawienie, jaką rolę wizerunek pracodawcy odgrywa w rekrutacji i jakie narzędzia działalności, otrzymuje informacje z obu stron (od firmy i kandydatów), wizerunek ten okazuje się być niezmiernie ważny do prowadzenia skutecznej rekrutacji. Pokażemy jak być otwartym na tą wiedzę i jak można ją wykorzystywać. Chcemy także pokazać Państwu, dlaczego warto wykorzystywać narzędzia marketingowe w rekrutacji i w jakich przypadkach są one jak najbardziej uzasadnione. Podczas prezentacji podzielimy się naszym doświadczeniem w budowie strategii rekrutacyjnych i pozycjonowaniu marki pracodawcy dla zwiększenia efektywności rekrutacji. Na koniec powiemy o doświadczeniach w prowadzeniu międzynarodowych i crossdywizyjnych kampanii rekrutacyjnych oraz pokażemy przykłady rozwiązań typu „candidate attraction solutions” w Polsce i na świecie.

Do zobaczenia w listopadzie !!! Jeśli masz pytania czy sugestie co do tematyki wystąpienia - proszę o kontakt ze mną na e-mail: knap@hays.pl Postaram się uwzględnić to w przygotowaniu prezentacji.

Radek Knap

Brak komentarzy: