poniedziałek, 23 sierpnia 2010

Employer Branding podczas PRCH HR Business Forum 29 września 2010


Polska Rada Centrów Handlowych, największa w Polsce organizacja pozarządowa branży centrów handlowych, zaprasza na PRCH HR Business Forum na temat: „Zarządzanie talentami w branży centrów handlowych: employer branding, rekrutacja, wynagrodzenia i efektywność, e-learning", które odbędzie się 29 września 2010 r. w Warszawie w Hotelu Marriott. 


Branża handlowa ma swoją specyfikę i wyzwania jeśli chodzi o zarządzanie zasobami ludzkimi a firmy z tej branży zatrudniają w Polsce tysiące ludzi. Częstym wyzwaniem jest odpowiednia budowa wizerunku centrów i marek handlowych  na lokalnym rynku pracy i pozyskanie odpowiednich specjalistów do pracy. Temat tworzenia nowych miejsc pracy można wykorzystać dla budowania relacji ze społecznością lokalną i potencjalnymi klientami, można też zaprzepaść te szanse. Właśnie o tym i najlepszych praktykach integracji działań będę mówił podczas PRCH HR Business Forum.

Kolejny etap budowy efektywności kadr to szkolenie pracowników sieci handlowych wg. standardów sieci oraz odpowiednie ich motywowanie i wynagradzanie. Są to wyzwania z którymi muszą sobie radzić managerowie HR w firmach nieruchomościowych i handlowych. Efektywność zarządzania zasobami ludzkimi przekłada się na efektywność sprzedaży i rozwoju tych firm.

Swoimi doświadczeniami podzielą się uznani eksperci i specjaliści HR największych developerów i marek handlowych. Podczas forum odbędzie się także panel dyskusyjny na temat pierwszej pracy w retailu w świetle moderowania oczekiwań różnych pokoleń. Dodatkowo uczestnicy PRCH HR Forum w cenie rejestracji otrzymają bezpłatny miesięczny dostęp do Serwisu HR.
Wśród prelegentów znajdują się uznani eksperci z branży HR, praktycy w  dziedzinie rozwiązań dla klientów z branży nieruchomości handlowych, m.in.: Aneta Budzisz, Specjalista ds. Rekrutacji, Dział HR  VOBIS S.A., Russell Edwards, Prezes Reveal Systems, Tomasz Hoffmann, Prezes Learn Up,  Radosław Knap, Expert Employer Branding & Development Manager PRCH, Aleksander Morari, Dyrektor Zarządzający Real Jobs CEE, Marcin Sieńczyk, Senior Business Development Manager, eRecruiter, Wojciech Winkowski, Szef Działu Szkoleń, Vision Express.

Podczas spotkania zostaną poruszone następujące zagadnienia:
  • Employer branding w  branży centrów handlowych – strategie promocji centrów i marek handlowych na rynku pracy.
  • Zarządzanie rekrutacją a rozwój sieci handlowej. Przykłady zastosowań nowoczesnych systemów e-rekrutacji do sklepów w centrach handlowych.
  • Jak platforma e-learningowa i inne nowoczesne technologie wpływają na większą efektywność sprzedawców w sklepach - przykłady rozwiązań  w oparciu o doświadczenia polskich organizacji detalicznych, wprowadzanie nowych pracowników, nowych produktów, wspieranie realizacji  celów sprzedażowych organizacji detalicznej
  • Wynagrodzenia a rozwój kariery w branży nieruchomości handlowych - na podstawie badań wynagrodzeń.
  • Budowa systemów ocen pracowniczych

Podsumowaniem wydarzenia będzie dyskusja panelowa z udziałem dyrektorów HR nt. Pierwsza praca w retailu, w której poruszone będą następujące zagadnienia:
·         Młode talenty - poszukiwani w branży i metody ich pozyskiwania
·         Czy można zrobić karierę w nieruchomościach handlowych ?
·         Pokolenia X/Y/Boomers, Modelowanie oczekiwań.

Data: 29.09.2010
Czas trwania: 8:30 – 13:30
Miejsce: Hotel Marriott, Warszawa
Organizator: Polska Rada Centrów Handlowych
Partnerzy: Grupa Pracuj, RealJobsCEE, KNAPRO Consulting
Partnerzy Wspierający: Pracownik Galerii.pl, LearnUp, Reveal Systems, eRecruiter
Partnerzy Medialni: HRStandard.pl, Galeriehandlowe.pl, PersonelPlus, Magazyn Rekruter

Więcej informacji i rejestracja na stronie PRCH HR Business Forum: http://www.prch.org.pl/wydarzenia/events/PRCH_HR_Busienss_Forum.html

Brak komentarzy: