niedziela, 10 lutego 2008

Firma dla Inżyniera 2007

Chciałbym poinformować o ciekawym wydarzeniu dotyczącym tematyki employer brandingu, zwłaszcza dla firm zatrudniających inżynierów. Poprzednie dwie edycje gali były współorganizowane z redakcją Przeglądu Technicznego, obecnie impreza jest organizowana przez Bank Danych o Inżynierach wspólnie z PTWP, więc ma szanse na jeszcze większy rozgłos dzięki portalowi www.wnp.pl i miesiecznikowi Nowy Przemysł. Patronem medialnym został także Dziennik. Poniżej kilka najważniejszych faktów:

Data konferencji: 04.03.2008

Warszawa, Hotel Marriott.

Zakończono już zbieranie głosów siódmej edycji rankingu Firma dla Inżyniera. Ranking już od siedmiu lat organizowany jest przez firmę doradztwa personalnego Bank Danych o Inżynierach, specjalizującą się w rynku pracy dla inżynierów. W ciągu całego roku kalendarzowego 2007 inżynierowie zarejestrowani w serwisie www.bdi.com.pl mogli wskazać trzy firmy, które ich zdaniem są najlepszymi, najbardziej atrakcyjnymi pracodawcami.

Finał głosowania na najlepszego pracodawcę będzie miał miejsce 4 marca 2008 r. podczas uroczystej gali, gdzie zostaną wręczone dyplomy firmom z pierwszej dziesiątki rankingu.

Pełne informacje na temat konkursu dostępne są na stronie www.firmadlainzyniera.pl Tam tez znajduje się lista laureatów z porzednich edycji.

Brak komentarzy: